Szkoła Podstawowa nr 2 w Puszczykowie im. Powstańców Wielkopolskich

ul. Kasprowicza 1, 62-040 Puszczykowo

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Klasy IV - VI Klasy 0 - III Wręczenie dyplomów i nagród w konkursie "Pocztówka z wakacji"

Wręczenie dyplomów i nagród w konkursie "Pocztówka z wakacji"

Email Drukuj PDF

W czwartek, 8 maja 2014 roku, zostały wręczone dyplomy i nagrody uczniom klas 0-III, którzy wzięli udział w konkursie plastycznym zatytułowanym "Pocztówka z wakacji". I miejsce za przygotowanie widokówki przedstawiającej charakterystyczne miejsce z dowolnie wybranego kraju Unii Europejskiej otrzymała Maja Marcinkowska z klasy IIIb. II miejsce zajęła Alicja Golańska z klasy III b.

Przyznano dwa trzecie miejsca i zajęły je: Alicja Niedbała i Cecylia Kurpaska z klasy IIc. Wyróżnienia otrzymali: Jan Hanćkowiak z klasy IIIc i Jakub Woźny z klasy IIIb. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, więc jury, Panie Weronika Grzelka, Marta Andrzejewska i Kinga Pieprzyk miały bardzo trudne zadanie, dlatego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i symboliczne upominki ufundowane przez Sidonię Jędrzejewską Posłankę do Europarlamentu.

 

Galeria zdjęć:

 

 

 

 

Bierzemy udział w projekcie

Reklama